Dziewczynka walczy o życie.

 




Potrącenie 14-latki na przejściu przy szkole. Dziewczynka uderzona przez pierwszy samochód, została odrzucona i wpadła bezpośrednio pod inny nadjeżdżający pojazd. Walczy o życie.


Do wypadku doszło przy Szkole Podstawowej w Żabiej Woli. Uczennica przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. 


Dziewczynka została potrącona przez busa, a następnie w wyniku uderzenia wpadła pod jadącego z naprzeciwka Forda. Trwają poszukiwania kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia.


Kierujący busem, jadąc w kierunku Lublina, potrącił 14 letnią dziewczynkę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. 


W wyniku uderzenia piesza została odrzucona bezpośrednio pod nadjeżdżający z przeciwnego kierunku ruchu pojazd marki Ford. 


Osobówka najechała na dziewczynkę w wyniku czego dostała się ona pod pojazd. 14 latka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.


Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego groźnego zdarzenia. Kierująca Fordem była trzeźwa. Trwają poszukiwania kierującego pojazdem typu bus, który uciekł z miejsca zdarzenia.


Kolejne dwa zdjęcia poniżej.


***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***






Mat. Policja Lubelska. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Przejechał go własny traktor.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.