Dziewczynka walczy o życie.
Potrącenie 14-latki na przejściu przy szkole. Dziewczynka uderzona przez pierwszy samochód, została odrzucona i wpadła bezpośrednio pod inny nadjeżdżający pojazd. Walczy o życie.
Do wypadku doszło przy Szkole Podstawowej w Żabiej Woli. Uczennica przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.
Dziewczynka została potrącona przez busa, a następnie w wyniku uderzenia wpadła pod jadącego z naprzeciwka Forda. Trwają poszukiwania kierowcy, który uciekł z miejsca zdarzenia.
Kierujący busem, jadąc w kierunku Lublina, potrącił 14 letnią dziewczynkę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.
W wyniku uderzenia piesza została odrzucona bezpośrednio pod nadjeżdżający z przeciwnego kierunku ruchu pojazd marki Ford.
Osobówka najechała na dziewczynkę w wyniku czego dostała się ona pod pojazd. 14 latka w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala.
Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego groźnego zdarzenia. Kierująca Fordem była trzeźwa. Trwają poszukiwania kierującego pojazdem typu bus, który uciekł z miejsca zdarzenia.
Kolejne dwa zdjęcia poniżej.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Mat. Policja Lubelska.



Komentarze
Prześlij komentarz