Przejechał go własny traktor.

 



Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 29 letni traktorzysta, który następnie sam zadzwonił po służby ratunkowe, bo......przejechał go własny traktor. 

 Kierowca ciągnika był poturbowany, ale nie doznał poważnych obrażeń. Teraz będzie się liczył z poważnymi konsekwencjami. Oprócz poważnych kar finansowych, zakazu prowadzenia pojazdów, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Rudnik. Dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w rejonie lasu jeździ traktorzysta i możliwe, że jest pod działaniem alkoholu. Chwilę później na telefon alarmowy zadzwonił ten właśnie mężczyzna prosząc o karetkę pogotowia - tłumacząc, że spadł z ciągnika.

Chodziło o 29-letniego mieszkańca gminy Rudnik. W trakcie jazdy spadł z ciągnika, a następnie wpadł pod jego koła. 

Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.


***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Fot. Policja

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.