Autokar wbił się w przejście podziemne. Kierowca nie żyje, są ranni wśród pasażerów.
To skutek zderzenia z samochodem osobowym. W wyniku tego pierwszego wypadku kierowca autokaru stracił panowanie nad pojazdem. Do tego wypadku doszło wczoraj (20 listopada) na rondzie Reagana we Wrocławiu. Autokar należał do biura turystycznego Margo Travel. Wieczorem w okolicach godz. 21 dojeżdżał on do Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Wtedy to, na rondzie Grunwaldzkim, doszło do zderzenia autokaru z samochodem osobowym marki Skoda. W wyniku zderzenia z osobówką kierowca autokaru stracił kontrolę nad pojazdem. Ten zboczył z toru, najechał na chodnik i wbił się w przejście podziemne. Ponieważ ta sytuacja zdarzyła się w miejscu, gdzie zwykle jest wielu pieszych, pierwsze doniesienia mówiły o poszkodowanych, którzy mieli znajdować się na chodniku czy na schodach przejścia. Na szczęście tak nie było. Natomiast kabina kierowcy została doszczętnie zmiażdżona. Aby dotrzeć do znajdującego się w jej wnętrzu mężczyzny, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Niestety, tego wypadku ki...