Obrazy jak po działaniach wojennych. Laweta zmiatała wszystkich, którzy znajdowali się w pobliżu.
Pięć osób trafiło do szpitala na skutek wypadku, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Puławach. To troje pieszych, w których uderzyła laweta Iveco, po tym jak skręcający w lewo kierowca opla nie ustąpił jej pierwszeństwa i doszło do zderzenia.
Do zdarzenia doszło 18-go listopada tuż po godzinie 16. Kierujący oplem 78-letni mieszkaniec Puław nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Iveco jadącego z naprzeciwka.
Na skutek zderzenia pojazdów Iveco "wypadło" z drogi i uderzyło w dwoje pieszych oczekujących na zmianę sygnalizacji świetlnej. 39-letnia kobieta i 41-letni mężczyzna, mieszkańcy powiatu krakowskiego, trafili do szpitala.
Obrażeń ciała doznał również 52-latek z Puław znajdujący się przed przejściem dla pieszych, który został uderzony elementem oderwanym z pojazdu.
Do szpitala trafił również 34-letni kierowca Iveco i jego 43-letnia pasażerka.
Po udzieleniu pieszym pomocy i przeprowadzeniu badań, cztery osoby opuściły szpital. Pozostała w nim 39-letnia piesza.
Chwila nieuwagi a skutki potworne.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Za: policja.

Komentarze
Prześlij komentarz