Posty

Wyświetlanie postów z październik, 2022

Nagranie jest przerażające. Hulajnoga niczym walec.

Obraz
 Policja z Opola opublikowała nagranie wypadku, do którego doszło 30 września. Dwie piętnastoletnie dziewczyny jechały na hulajnodze elektrycznej. Nie zwracały uwagi na przechodniów. Jak to się skończyło - widać na nagraniu.  Cd. poniżej. *** Uwaga Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć. Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem:  Pandemia Czas Próby   *** Dziewczyny jadą po chodniku nie bacząc na to, że stanowią niebezpieczeństwo dla przechodniów. W końcu uderzają w jedną z idących osób. Kobieta - przewracając się - uderzyła głową o płytę chodnika. Trafiła do szpitala.  Cd. poniżej. Policja: "30 września, około godz. 13:00, w centrum Opola, na skrzyżowaniu ulic Reymonta z Ozimską doszło do wypadku. Według ustaleń policjantów, dwie 15-latki jadące hulajnogą elektryczną potrąciły 62-latkę idącą chodnikiem. Do poszkodowanej kobiety zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Natomiast nastoletnie użytkowniczki hulajnogi zostały przekazane pod opiekę ...

Bezmyślność jakich mało. Przez 20 kilometrów jechała pod prąd autostradą A4.

Obraz
Właścicielka renault przegapiła swój zjazd z autostrady i wówczas postanowiła zawrócić. Jak później tłumaczyła, chciała zaoszczędzić czas i pasem awaryjnym dojechać do swojego zjazdu.  Cd. poniżej. *** Uwaga Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć. Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem:  Pandemia Czas Próby   *** Mieszkanka województwa dolnośląskiego pod prąd przejechała 20 kilometrów nitką na Katowice. W niedzielę rano policjanci z brzeskiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że na autostradzie A4 ma jechać pod prąd renault. Funkcjonariusze z Brzega natychmiast pojechali na autostradę w kierunku Katowic.  Między zjazdem na Brzeg a Opole zauważyli inny patrol - policji autostradowej. Obok radiowozu samochód marki Renault.  Za kierownicą renault siedziała 43-letnia kobieta. Tłumaczyła funkcjonariuszom, że przejechała właściwy zjazd.  Cd. poniżej. *** Uwaga Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć. Poruszający film o pandemii – link...