Nagranie jest przerażające. Hulajnoga niczym walec.
Policja z Opola opublikowała nagranie wypadku, do którego doszło 30 września. Dwie piętnastoletnie dziewczyny jechały na hulajnodze elektrycznej. Nie zwracały uwagi na przechodniów. Jak to się skończyło - widać na nagraniu. Cd. poniżej. *** Uwaga Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć. Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby *** Dziewczyny jadą po chodniku nie bacząc na to, że stanowią niebezpieczeństwo dla przechodniów. W końcu uderzają w jedną z idących osób. Kobieta - przewracając się - uderzyła głową o płytę chodnika. Trafiła do szpitala. Cd. poniżej. Policja: "30 września, około godz. 13:00, w centrum Opola, na skrzyżowaniu ulic Reymonta z Ozimską doszło do wypadku. Według ustaleń policjantów, dwie 15-latki jadące hulajnogą elektryczną potrąciły 62-latkę idącą chodnikiem. Do poszkodowanej kobiety zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Natomiast nastoletnie użytkowniczki hulajnogi zostały przekazane pod opiekę ...