Nagranie jest przerażające. Hulajnoga niczym walec.
Policja z Opola opublikowała nagranie wypadku, do którego doszło 30 września. Dwie piętnastoletnie dziewczyny jechały na hulajnodze elektrycznej.
Nie zwracały uwagi na przechodniów. Jak to się skończyło - widać na nagraniu.
Cd. poniżej.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Dziewczyny jadą po chodniku nie bacząc na to, że stanowią niebezpieczeństwo dla przechodniów. W końcu uderzają w jedną z idących osób.
Kobieta - przewracając się - uderzyła głową o płytę chodnika. Trafiła do szpitala.
Cd. poniżej.
Policja: "30 września, około godz. 13:00, w centrum Opola, na skrzyżowaniu ulic Reymonta z Ozimską doszło do wypadku. Według ustaleń policjantów, dwie 15-latki jadące hulajnogą elektryczną potrąciły 62-latkę idącą chodnikiem. Do poszkodowanej kobiety zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Natomiast nastoletnie użytkowniczki hulajnogi zostały przekazane pod opiekę rodziców. Tą sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny".
Cd. poniżej.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Nagranie dostępne jest na stronie:

Komentarze
Prześlij komentarz