Nagranie jest przerażające. Hulajnoga niczym walec.

 Policja z Opola opublikowała nagranie wypadku, do którego doszło 30 września. Dwie piętnastoletnie dziewczyny jechały na hulajnodze elektrycznej.

Nie zwracały uwagi na przechodniów. Jak to się skończyło - widać na nagraniu. 

Cd. poniżej.

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Dziewczyny jadą po chodniku nie bacząc na to, że stanowią niebezpieczeństwo dla przechodniów. W końcu uderzają w jedną z idących osób.

Kobieta - przewracając się - uderzyła głową o płytę chodnika. Trafiła do szpitala. 

Cd. poniżej.

Policja: "30 września, około godz. 13:00, w centrum Opola, na skrzyżowaniu ulic Reymonta z Ozimską doszło do wypadku. Według ustaleń policjantów, dwie 15-latki jadące hulajnogą elektryczną potrąciły 62-latkę idącą chodnikiem. Do poszkodowanej kobiety zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Natomiast nastoletnie użytkowniczki hulajnogi zostały przekazane pod opiekę rodziców. Tą sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny".

Cd. poniżej.

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Nagranie dostępne jest na stronie: 

https://opolska.policja.gov.pl/op/aktualnosci/79124,Na-hulajnodze-elektrycznej-potracily-seniorke-publikujemy-nagranie.html



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Przejechał go własny traktor.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.