Bezmyślność jakich mało. Przez 20 kilometrów jechała pod prąd autostradą A4.
Cd. poniżej.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Mieszkanka województwa dolnośląskiego pod prąd przejechała 20 kilometrów nitką na Katowice.
W niedzielę rano policjanci z brzeskiej drogówki otrzymali zgłoszenie, że na autostradzie A4 ma jechać pod prąd renault. Funkcjonariusze z Brzega natychmiast pojechali na autostradę w kierunku Katowic.
Między zjazdem na Brzeg a Opole zauważyli inny patrol - policji autostradowej. Obok radiowozu samochód marki Renault.
Za kierownicą renault siedziała 43-letnia kobieta. Tłumaczyła funkcjonariuszom, że przejechała właściwy zjazd.
Cd. poniżej.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Wówczas postanowiła zawrócić i pasem awaryjnym dojechać do swojego zjazdu. W ten sposób przejechała 20 kilometrów.
Podróż pod prąd dla mieszkanki Dolnego Śląska zakończyła się mandatem w wysokości 2 000 złotych i 15 punktami karnymi.
Fot. Jakub "Flyz1" Maciejewski, Wikimedia.

Komentarze
Prześlij komentarz