Nagranie mrozi krew w żyłach.

 Gigantyczna kara ale i bardzo groźne przewinienie. Rozpędzonym autem ominął inny samochód, stojący przed pasami i przepuszczający pieszego. Nagranie mrozi krew w żyłach.

***

8 tysięcy złotych grzywny oraz rok zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych taki wyrok wydał sąd wobec 31-latka, który rażąco naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Sytuacja miała miejsce w Elblągu przy ul. Ogólnej 30 lipca tego roku. 20 września zapadł natomiast wyrok. 31-latek jadąc vw jettą ominął pojazd, który jechał w tym samym kierunku, lecz zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszym. Całe zdarzenie zostało nagrane przez samochodowy rejestrator innego kierującego. Całą sytuację widać na filmie. Policjanci ustalili, kto kierował autem i w konsekwencji sprawa trafiła do sądu. Ten skazał mężczyznę na grzywnę w wysokości 8000 złotych oraz przez rok zakazał mu kierowania wszelkimi pojazdami.

„Na filmie widać auto, które zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić wchodzące na przejście osoby. Z jego lewej strony mija go rozpędzone auto, które nie ustępuje pierwszeństwa pieszym”.

Poniżej nagranie incydentu.

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Nagranie


Zdjęcie



(KWP w Olsztynie  / kp)


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Przejechał go własny traktor.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.