Kierowco. Uważaj jak parkujesz.

 Do nietypowego zdarzenia doszło w Radziejowie. Źle zabezpieczone auto, staranowało barierkę i zatrzymało się na stojących poniżej samochodach. Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wysokiej w Radziejowie. Kobieta kierująca oplem, zaparkowała swój samochód na parkingu o lekkim nachyleniu. Podczas uruchamiania auta, pojazd stoczył się z górki, uszkodził barierkę i wylądował na stojących poniżej volkswagenach. Na szczęście w wyniku tego zderzenia nikt nie został ranny. Chwilę przed zdarzeniem auto próbowano odpalić za pomocą przewodów rozruchowych. 45-latka, nie potrafiła wyjaśnić jak doszło do stoczenia się pojazdu. Została ukarana przez mundurowych mandatem.

Policjanci przypominają o obowiązku zabezpieczenia parkowanych samochodów. Przepisy dokładnie regulują kwestią zatrzymania i postoju. Kierujący pojazdem jest zobowiązany w czasie postoju zabezpieczyć pojazd przed możliwością jego uruchomienia przez osobę niepowołaną oraz zachować inne środki ostrożności, niezbędne do uniknięcia wypadku. Niestosowanie się do tych zaleceń grozi mandatem w wysokości do 500 zł.

Poniżej zdjęcia.

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Za KPP Radziejów. Fot. również. 













Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Przejechał go własny traktor.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.