Autobus wiozący szkolną wycieczkę wjechał w tył ciężarówki. Kilkudziesięciu uczniów w szpitalach.


Do wypadku doszło w okolicach Chełma. W Stołpiu na DK12 autobus przewożący wycieczkę szkolną wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego. 

Autobusem podróżowało 27 uczniów i dwóch dorosłych opiekunów. 

Rannych zostało 21 osób - trafiły one do szpitali. Kierowca - ciężko ranny - do lecznicy został przetransportowany helikopterem ratowniczym.

Aby się do niego dostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. 

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***

Fot. JRG 2 Chełm.



Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Przejechał go własny traktor.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.