Autobus wiozący szkolną wycieczkę wjechał w tył ciężarówki. Kilkudziesięciu uczniów w szpitalach.
Do wypadku doszło w okolicach Chełma. W Stołpiu na DK12 autobus przewożący wycieczkę szkolną wjechał w tył naczepy ciągnika siodłowego.
Autobusem podróżowało 27 uczniów i dwóch dorosłych opiekunów.
Rannych zostało 21 osób - trafiły one do szpitali. Kierowca - ciężko ranny - do lecznicy został przetransportowany helikopterem ratowniczym.
Aby się do niego dostać strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.
***
Uwaga
Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.
Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby
***
Fot. JRG 2 Chełm.
Komentarze
Prześlij komentarz