16-letni motocyklista jechał pod prąd ekspresówką. Zderzył się z ciężarówką.

O tym tragicznym wypadku informuje straż pożarna w Jeżewie Starym. Do wypadku doszło w sobotę około godz. 9. na drodze S8, na jezdni prowadzącej w stronę Białegostoku:

"O godzinie 09:13 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na 617km drogi S8 w kierunku Białegostoku, na wysokości Jeżewa Starego. Motocyklista zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety kierujący motocyklem nie przeżył".

Zdjęcia poniżej. Fot. SP Jeżew Stary.

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby 

***






















Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pod prąd ekspresówką na hulajnodze.

Przejechał go własny traktor.

Gigantyczna ślizgawka a zamiast łyżew samochody. Sytuacja wymaga interwencji rządowej. Inaczej będą ginąć ludzie.